top of page
Zasedací místnost Business

Specifikace poptávky

V případě zájmu o nákup většího množství zboží vyplňte náš poptávkový formulář. S vyplněním Vám rádi poradíme. Následně Vás budeme kontaktovat do 2 pracovních dní. Pokud se shodneme, že je zboží vhodné vyrobit v Číně, domluvíme si termín osobní schůzky, na které Vás seznámíme s detaily spolupráce. Schůzka může proběhnout i telefonicky. Nicméně věříme, že při osobním jednání dokážeme předejít případným nedorozuměním.

Průzkum trhu

Po specifikaci poptávky provedeme důkladnou analýzu trhu, která bere v potaz následující faktory:

  • předchozí zkušenost s daným výrobcem,

  • recenze našich partnerů,

  • exportní historie výrobce,

  • plnění požadavků k prodeji výrobků na evropském trhu,

  • výrobní podmínky,

  • obchodní podmínky a další.

Starý Globe
Muži s kalkulačkou
Muži s kalkulačkou

Cenová nabídka

Při tvorbě cenové nabídky oslovujeme vždy několik továren zároveň, abychom dosáhli na tu nejlepší nabídku. Snažíme se předkládat cenovou nabídku klientům vždy do desátého dne od specifikace poptávky. Po odsouhlasení cenové nabídky a dalších podmínek spolupráce se dokončí objednávka, na základě které bude zboží dodáno.

Cenová nabídka pro naše klienty v sobě zahrnuje náklady na vyhledání zboží a cenotvorbu, samotnou cenu zboží, zaslání vzorku, kontrola při výrobě a expedici, pojistné, doprava, veškeré celní a logistické procesy a naše marži. 

Lepenkové krabice

Zaslání vzorku

U větších poptávek klientům doporučujeme zaslání vzorku poptávaného zboží před schválením kvality jeho provedení. Vzorek může současně sloužit i k ověření souladu zboží s příslušnými právními předpisy. Zaslání vzorků je zpravidla zpoplatněno, ale někteří výrobci je poskytují i zdarma.

Lepenkové krabice
Designér

Značení a branding

Jsme schopni zajistit branding zboží a obalových materiálů. Cena závisí zejména na požadovaném množství.

Poskytujeme také poradenství týkající se zákonných požadavků na značení výrobků, EAN, případně QR kódů.

Schválení objednávky

Před procesem výroby si schválíme objednávku formou dokumentace a vystavených daňových dokladů. Podle specifikací poptávky a podmínek daného výrobce se domluvíme na platbě zálohy, kterou odesíláme přímo výrobci. Po podpisu potřebných dokumentů a platbě zálohy začínáme s výrobním procesem. 

Právní handshake
Údržba vozu

Kontrola kvality

Je možné sjednat i nezávislou kontrolu zboží vykonanou jednou z našich partnerských agentur. Na základě protokolu o kontrole, který klient obdrží, může klient objednávku v případě nesouladu zastavit a zahájit novou výrobu.

V průběhu výroby zboží jsme v kontaktu s výrobcem a zjišťujeme stav zakázky, včetně informací o kvalitě požadovaného zboží.

Doprava zboží

Způsob dopravy zásadně ovlivňuje termín dodání a výslednou cenu zboží. V případě letecké dopravy, která je nejrychlejší a nejdražší, se doba dodání pohybuje mezi 7-17 dní. Dále je možné využít železniční dopravy s dobou dodání 30-40 dní, která představuje střední cestu z časového i finančního pohledu. Nejlevnější je námořní doprava, dodání zboží ale trvá okolo až 4 měsíce. Poslední možností je kombinace lodní dopravy s přeložením zboží na letadlo v Dubaji.

Informace o dopravě aktualizovány 1.3.2022

přepravní kontejnery

Import zboží z Číny představuje komplikovaný proces, který vyžaduje komplexní řešení, znalost prostředí a zkušenosti. Nabídneme Vám nejvhodnější řešení a provedeme Vás celým procesem.

Formulář
Poptávkový formulář
Účel poptávky

Děkujeme za odeslání!
Brzy se vám ozveme.

Případně se na nás obraťte na info@sapacom.cz
Rádi zodpovíme Vaše dotazy.


 

bottom of page